Beszerzési csoportvezető.

  • Standort: Tokod
  • Bereich:
  • Organisation: Beszerzés
  • Eintrittsdatum: ASAP
  • Stunden: 40

Feladatok

  •  A helyi beszerzési csoport vezetése,
  •  Ártárgyalások lebonyolítása,
  •  Ajánlatok bekérése, vizsgálata, egyeztetése,
  •  Beszerzési költségvetés teljesülésének követése, kockázatok azonosítása és megoldási javaslatok kidolgozása,
  •  Lehetséges megtakarítási és költséghatékonyság potenciál felkutatása,
  •  A megrendelés visszaigazolása és a szállítási határidők nyomon követése,
  •  Beszállítók értékelése,
  •  Új beszállítók felkutatása és beintegrálása,
  •  A szerződések folyamatos felülvizsgálata és a szerződési feltételek folyamatos javítása,
  •  Beszerzési mérőszámok tervezése, követése, eltérések esetén intézkedések bevezetése,
  •  A központi beszerzéssel való folyamatos együttműködés.

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági vagy mérnöki és/ vagy logisztikai végzettség,
  •  Ellátási lánc menedzsment folyamatainak ismerete,
  •  Minimum 5+ éves termelő vállalatnál hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  •  Tárgyalóképes angol ÉS/ VAGY német nyelvtudás (napi szintű folyamatos használat),
  •  Tendereztetésben, ajánlatkérésben, szállítói tárgyalásokban, árképzésben, szerződéskötésben szerveztt releváns tapasztalat,
  •  Erős érdekérvényesítési képesség,
  •  Strukturált, analitikus gondolkodásmód,
  •  Kiváló prezentációs és interperszonális készségek,
  •  Magas szintű MS Office ismeretek,
  •  Nyitott, proaktív személyiség,
  •  Kiváló kommunikációs készség,
  • SAP vagy egyéb vállalat irányítási rendszer ismerete.

Juttatások

  •  Versenyképes alapbér és juttatási csomag (cafeteria- SZÉP kártya, bejárás támogatás),
  • 13. havi juttatás,
  •  Éves bónusz,
  •  Rugalmas munkaidő,
  •  Multinacionális környezet állandó lehetőségei és kihívásai,
  •  Szakmai fejlődési lehetőség,
  •  Fiatal, dinamikus csapat, motiváló légkör.
Ansprechpartner*in
Mikolai Ágota
Ihre Bewerbung wurde gesendet!
Ihre Bewerbung konnte nicht gesendet werden!
Werkzeuge Werkzeugbau

Get in touch with us. We will be glad to help you.

Request a callback now.

Ihre Anfrage wurde gesendet!
Ihre Anfrage konnte nicht gesendet werden!
Auswahl speichern
Individuelle Einstellungen
Abbrechen
Essenziell (2)
Statistik (1)