• Tool Shop Manager
  • ASAP - Most

Standort Czech Republic - Most
Funktion Tool Shop Manager
Bereich Nástrojárna
Organisation Feintool System Parts Most s.r.o
Eintrittsdatum ASAP

Požadavky

  • zkušenost s výrobou nástrojů v oblasti strojírenství
  • strojírenské vzděláni
  • čtení výkresů
  • komunikativní znalost AJ
  • týmový hráč
  • ochotu cestovat v rámci zaškolení (Švýcarsko, Německo)

Nabízíme

  • být součástí nově vznikající společnosti v regionu Most
  • velmi zodpovědnou pozici spadající přímo pod General managera závodu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 13. plat
  • systém dalších benefitů

Pracovní náplň

  • nastavení a optimalizace procesu výroby aktivních prvků pro lisovací nástroje
  • kompletní zodpovědnost za oddělení - plánováni, výroba, kvalita apod.
  • komunikace se zákazníky
  • vedení týmu, školení personálu

oder

Bewerbung per E-Mail

Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung mit Angabe Ihrer Gehaltsvorstellung bevorzugt per E-Mail an: romana.raskova@feintool.com

oder

Bewerbung per Post

Die uniforme Bezeichnung schließt gleichermaßen weibliche wie männliche Bewerber ein.