• Skladník
  • ASAP - Most - průmyslová zóna Joseph

Standort Czech Republic - Most - průmyslová zóna Joseph
Funktion Skladník
Bereich Logistika a sklad
Organisation Feintool System Parts Most s.r.o
Eintrittsdatum ASAP

Feintool je mezinárodně působícím technologickým a tržním lídrem v oblasti technologie přesného lisování. Tato technologie se vyznačuje jak vysokou efektivitou nákladů a kvalitou, tak produktivitou procesu. Feintool plánuje dlouhodobě investovat do svého růstu v Evropě. V návaznosti na vytváření nových příležitostí na trhu otevírá společnost Feintool v České republice v roce 2018 výrobní závod a nástrojárnu. Závod v Mostě na zóně v Havrani bude zahrnovat celý technologický řetězec přesného lisování se zaměřením na výrobu nástrojů, náhradních prvků a vysokoobjemovou výrobu dílů na lisech vyrobených pod vlastní značkou Feintool.

Požadavky

Zkušenosti z obdobné pozice

Znalost práce s PC

Řidičský průkaz sk. B

VZV oprávnění

Znalost FIFO

Znalost systému SAP výhodou

Pracovní náplň

Příjem a zaskladnění materiálu

Nakládka a vykládka kamionů pomocí VZV

Zavážení výroby

Zkušenosti se skladovou administrativou

Kontrola zboží (vzhledu a množství dílů) podle dodacích listů

Spoluúčast při provádění inventur

Práce v systému SAP

Nabízíme

Být součástí nově vznikající společnosti na průmyslové zóně Joseph

Práci v menším a příjemném kolektivu

Smlouvu na dobu neurčitou

Základní plat + motivační bonus

Příspěvek na dopravu

Stravenky

Bonus za 100% docházku

Příspěvek na penzijní pojištění

13. plat

Nástup 1.9.2018

Pokud vás pozice zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na adresu feintool-pbem@remove-this.feintool.com. Do předmětu emailu uveďte název pozice.

oder

Bewerbung per E-Mail

Wir freuen uns auf Ihre aussagekräftige Bewerbung mit Angabe Ihrer Gehaltsvorstellung bevorzugt per E-Mail an: feintool-pbem@feintool.com

oder

Bewerbung per Post

Feintool System Parts Most s.r.o
Romana Raskova
Josefa Dobrovskeho 2162/5
434 01 Most
E-Mail: feintool-pbem@remove-this.feintool.com
Telefon: +420 724 738 203

Die uniforme Bezeichnung schließt gleichermaßen weibliche wie männliche Bewerber ein.